Select Your Style

Choose your layout

Color scheme

Všechna síla je v nás

Všechna síla je v nás

Všechna síla je v nás samotných. Sebetěžší se nám některé zkušenosti mohou zdát, stále platí a věřte, že VŠECHNA SÍLA je v nás.

Před narozením jsme si vybrali lekce a zkušenosti, které chceme zažít a projít v tomto životě. Naše duše si vytvoří mapu, plán duše, kde si vyobrazí zkušenosti a lekce, které se chce naučit, vytvoří si mezníky života (neznamená to, že si „nalajnujeme“ každý krok). Na základě tohoto výběru a celkového obrazu si dáme „do vínku“ PLNOU VÝBAVU. Plná výbava s potřebnou silou i potenciálem k tomu, abychom VŠE ZVLÁDLI. Stejně jako si zahradník vezme rýč a motyku, když jde okopávat zahradu. I MY jsme si dali a narodíme se s potřebnými „pomůckami a prostředky“ ke zvládnutí našich úkolů.

To, že si toho nejsme plně vědomi, nevadí. Je to tím, že naše „mapa“ se minutou zrození rozletí na tisíce kousků jako puzzle a my pak postupně tohle puzzle v životě skládáme, dílek po dílku. Naše duše stále má před sebou předlohu a obraz celého puzzle, proto a vede nás. Stačí věřit, že máme vše, co potřebujeme. Ve správný čas ta či ona vlastnost, schopnost vyplave na povrch a my vidíme, že jsme schopni dosáhnout úspěchu.

Protože jsme si každý zvolili jiné zkušenosti k prožití, máme i jiné životy. Není sebemenší důvod se navzájem srovnávat a snažit se být stejní. Pak bychom neprožili ty své lekce. Přínosnější pro každého je být sám sebou, využít své „výbavy“.

Stejné máme pouze to, že není potřeba čekat na zásah zvenčí, na něco, nebo na někoho, kdo něco změní. Měníme ne zvenčí dovnitř, ale naopak. Nejprve měníme v sobě a ze sebe, a to se projeví i navenek.

MĚNÍME svou vlastní silou, protože VŠECHNU SÍLU už MÁME V SOBĚ.

napsáno:  srpen 2011