Select Your Style

Choose your layout

Color scheme

Proč nemám dostatek peněz a hojnosti?

Proč nemám dostatek peněz a hojnosti?

Jak jsem došla ke krásnému pochopení souvislostí, proč nemám (podle mého vnímání) dostatek peněz a hojnosti (tedy alespoň část pochopení).

Věděla jsem, že si zasloužím dostávat více, dovolila jsem si přijímat. Ale pořád to nebylo ono. Při jedné meditaci jsem prosila Vesmír a Zdroj nekonečné hojnosti o více peněz. V tom se mi postupně odhalovaly vzorce myšlení, které jsem převzala, a proč jsem si nedovolila vzít tolik, kolik chci – nechtělo se mi říkat kolik a na co je potřebuji, nechtělo se mi něco zdůvodňovat, ospravedlňovat se nebo cítit vinu, že bych někomu ubrala. Chtělo se mi DOSTÁVAT VÍCE JEN TAK BEZDŮVODNĚ. Ne že bych proto nechtěla něco udělat. Spíše pocit, že chci zažívat finanční zabezpečení, finanční pohodu a hojnost, aniž bych vysvětlovala PROČ. Neřešit jak moc to potřebuji, nehodnotit jestli je to malá nebo velká prosba, neposuzovat výši. Prostě a jednoduše chci mít dostatek, chci více, chci hojnost.

Tak jsem požádala nekonečný zdroj hojnosti a v tom se mi otevřelo nebe a sypaly se na mne mince. Ptala jsem se vzhůru, jestli můžu. Někdo řekl, ať si vezmu, kolik JÁ chci. „Ťuk, ťuk, aha efekt“ – došlo mi to. ANO samozřejmě, jen na mě záleží, jen mé omezení mě ukotvilo v nedostatku.

A pak jsem viděla velikánskou kopu mincí a začala je nakládat do velké truhly. Postupně jsem přikládala to, co bylo pro mne důležité – několik lopat na zaplacení všech účtů, pro rodinu, na domácnost a auto, pro sebe na koníčky, kurzy a cestování, na mou vysněnou chaloupku se zahradou. Truhla byla fakt velká a tak se mi tam vešlo ještě něco navíc a byla plná.

A další ťuk – zase jsem si to sama omezila na truhlu. Ale vždyť já jsem a žiju v nekonečné hojnosti, můžu si KDYKOLI „přijít“ a vzít si kolik chci a potřebuji. Nemusím zdůvodňovat, nemusím to omezovat. Nikdo to tady po mě nechce 🙂

Řekla jsem si tedy ještě v mysli, že truhla je jen to nejnutnější, taková ta jistota a pocit, že to základní mám zabezpečeno. No a k té nekonečné hromadě se budu vracet kdykoli budu chtít a vezmu si …

napsáno: 14.9.2011, zažito: už nevím kdy