Select Your Style

Choose your layout

Color scheme

Poradenství

ikona-motyl

VÝKLAD KARET

ikona-motyl

ONLINE PORADNA

Mnoho textu a spousty odrážek, jsem po čase vyměnila za věty:

„Dělám co mě baví, co umím a v čem cítím smysl. A když vám to přinese užitek, pomoc, pochopení, je to pro mne ještě větší motivace pokračovat.“

Dělám co mě baví“ – povídání si s lidmi, sledování jejich příběhů a zážitků, ráda zkoumám souvislosti, co s čím je spojeno, baví mě sledovat různé osobnosti a jejich vývoj…

Dělám co umím“ – a jak nejlépe to umím, dle mého nejčistšího vědomí a svědomí. Čerpám z vlastních zkušeností a prožitků.

Dělám co cítím, že má smysl“ – těší mě, když někomu poradím, pomůžu a mnohdy řeknu jiným to, co sama potřebuji slyšet. Já pro vás chci být přínosem, vy jste pro mě. Vesmír a vše co JE má hluboký smysl. Je to úžasné.

Po celý život, nejen v práci, se snažím spatřit jasné a opravdové nitro každého člověka. Ráda bych každému pomohla najít v sobě všechen potenciál a možnosti, které má. Objevit, jak úžasnou bytostí každý je. Díky tomu se mohou celkově zlepšit naše životy, protože každý sám má největší podíl na průběhu svého žití.

Mým záměrem není být hodnotitelem, kritikem či soudcem toho, co děláte – ale být průvodcem, snažícím se ukázat vám jednoduché principy a techniky, kterými si můžete pomoci sami a naučit se spojit sebe a své nitro v jedno bytí.

Mé služby, pomoc a podporu máte možnost využívat v průběhu celého roku.

Termín je potřeba domluvit předem.

Působím po celé ČR, v současné době přes skype, telefon, email.

.

Konzultace

Realizuji konzultace a poradenství v oblasti osobního rozvoje, napomáhám při řešení problémových situací, podpořím vás ve změnách a rozličných situacích života.

Konzultace je individuální a trvá 30 minut až 1 hodinu. Formou vzájemného povídání a dalších metod zjišťuji příčinu aktuálního problému a poté poskytuji případná doporučení k  vyřešení a dosažení opětovné rovnováhy. 

Vše je spoluprací Já + VY. Já poskytuji rady, doporučení, cvičení, poznatky, ovšem vždy s vaší spoluprací, ne za vás. Respektuji svobodnou vůli, a proto si vy sami určujete, co využijete a kolik jste ochotni udělat pro sebe, svůj rozvoj či změny.

.

Výklad karet

Výklad karet slouží k lepšímu a viditelnému náhledu na člověka či situaci. Nikdy neříkají „musíš“ nebo „nesmíš“ to či ono. Karty jsou pomocníkem k pochopení, neřídí nás. Rozhodnutí, co učiníme, je vždy jen na nás samotných.

Výklad karet trvá cca 20-30 minut.

.

Online poradna Lucie

Potřebujete-li

  • přispět k vyřešení životních situací,
  • ujasnit si svá rozhodnutí
  • navést na další cestu, příp. nový směr,
  • zjistit, co je potřeba v životě změnit,
  • poznat co chcete, své hranice, své nastavení
  • dosáhnout rovnováhy a harmonie v životě,

napište mi na email: info(zavináč)pomocapodpora.cz nebo využijte formulář.

Ráda vám pomohu a zodpovím dotazy týkající se vašeho života. Některé dotazy z různých životních oblastí poté publikuji jako videa na youtube.com