Select Your Style

Choose your layout

Color scheme

O mně

ikona-motyl

Něco málo o Lucii

Již od dětství jsem cítila, že je něco více „mezi nebem a zemí“. Až do dospělosti mne neopouštělo přemýšlení o smyslu života, o souvislostech a propojení mezi námi a tím co se nám děje, důvod proč jsme tady, cíl a směr, kterým jít a kam chci dojít, bavilo mne pozorovat různost lidí a jejich příběhů, zážitků atd. Toto „filosofování“, jak říká můj táta, mne neopustilo dodnes.

Již skoro 20 let se  snažím dozvědět se více a hlouběji o životních principech i o sobě samé. Sebepoznávání a sebevzdělávání je mým velkým koníčkem a v tomto ohledu jsem „věčný student“. Absolvovala jsem i různé kurzy, které mi daly vědomosti i ujištění, že jdu po správné cestě a že smysl a účel mého bytí na Zemi je být člověkem, matkou, ženou a pomocníkem, jenž „léčí slovem“, neboli sdělovat, učit a povídat si s lidmi a tím napomáhat všem, jež potřebují pomoci v osobním rozvoji i životě samotném. Ovšem toto „léčení slovy“ platí i pro mne samotnou, protože každý člověk, kterého potkávám na životní cestě, učí a pomáhá také mi posunout se dál, něco více pochopit… 

O vše, co se sama UČÍM a ZAŽÍVÁM, se ráda podělím s každým, s kým nás životní cesta svede dohromady. Jednoduše řečeno – RÁDA SDÍLÍM SVÉ VLASTNÍ ZKUŠENOSTI A POZNÁNÍ… obzvláště, když mohou dále INSPIROVAT a POMÁHAT i druhým lidem.

UKÁZKY MÉ PRÁCE

ČT Ostrava SAMA DOMA   23.5.2014

LucieHovjacka Samadoma

MOJE VIDEA NA YOUTUBE

youtubevidea